2020 m. lapkričio 24 d. vyks konkursas Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio direktoriaus pareigoms eiti. Detalią informaciją, kaip pateikti dokumentus, rasite interneto puslapyje adresu: https://www.siauliuraj.lt/gyventojui/karjeros-galimybes/savivaldybes-pavaldziose-istaigose/324 

2020-08-31 Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis baigė savo veiklą, kaip juridinis asmuo ir

nuo 2020-09-01 tęsia veiklą, kaip Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis.


Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių-pažintinių veiklų netradicinėje aplinkoje projektas „Diena darželyje kitaip“, vykęs visą birželio mėnesį, įvyko. Projektą organizavo Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio pedagogės. Projekte dalyvavo 19 ugdymo įstaigų, iš dešimties skirtingų Lietuvos miestų ir rajonų.

 

Projekto dalyvių veiklų FILMUKAS

 

 

Ar žinote, kaip yra gaminami ledai? O kaip pasigaminti karamelę ir šokoladą? viską apie ledų gamybą sužinojo lopšelio-darželio vaikai. O ledai pavyko puikūs! Linksma, smagi ir baisiai purvina purvo diena. 🙃🤣🙈😄🍧🍦

Akimirkos iš muzikos terapijos valandėlės ,,Muzikinė vasara"🙂

UŽSIIMINĖDAMI ŽAIDYBINE JOGA, MANKŠTINAME NE TIK KŪNĄ, BET IR SIELĄ. 
Čia vaikai išmoksta taisyklingai kvėpuoti, nusiraminti ir sutelkti dėmesį. Žaisdami ir pasinėrę į vaikiškų istorijų siužetus,  vaikai atlieka jiems pritaikytas jogos pozas, treniruoja pusiausvyros pojūtį ir lankstumą, kūrybiškumą. 

Vaikai visą dieną praleido vilkėdami pižamomis, statė palapines, sužinojo, kas slepiasi pagalvėse, žaidė pagalvių mūšį. O pietų miegas - iš vis kitoks kaip niekad!!!! Vaikai miegojo palapinėse 😍9571B518-0477-4520-BBAD-D16A95D1008E.jpeg

Antradienio rytmetį Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio ugdytiniai įsisuko į juoko terapijos valandėlės ,,Į šypsenų slėnį“ šurmulį. Plačiai besišypsodami jie įveikė viešnios iš Šypsenų slėnio (logopedės Dainos) parengtus išbandymus: piešė ore, mokėsi pažinti spalvas bei emocijas, stebėjo kaip auklėtojos piešia viena kitos portretus... Netikėtai prapliupo spalvotas kamuoliukų lietus. Pastarieji netrukus virto... ledais! Ačiū Emilio tėveliui :)

Kas darželyje greičiausias? Išsiaiškinome surengę bėgimą aplink darželį😊
Akcija "Bėgu 2020".

Penktadienis - vandens diena!!! Lopšelio-darželio vaikai atliko eksperimentus su vandeniu, žaidė, pilstė ir žinoma, dalyvavo vandens mūšyje.

Darželio erdves papuošė ryškūs, žaismingi sėdmaišiai su ausytėmis. Ačiū tėveliams už šiuolaikišką požiūrį. Atsisveikinimo dovanos sukurs mažąją knygelių skaitymo erdvę. 

 

Negalima... mama taip pasakytų,

laikyt narvely tavęs uždaryto,

juk tau reikia tyro oro, reikia laisvės,

paukštuk, nors nenorom tave paleisiu...

 

O tu jau pats nuspręsk , ar nori grįžti...

juk negaliu sparnų tavų surišti,

vaikai kaip ir paukštukai gali kilti

svarbu neleist svajonėms nusivilti....

 

Saulėtą dieną, darželio kiemelyje, kartu su tėveliais atsisveikinome su vyriausiais darželio paukštukais, kurie kelia savo sparnelius į naują ir dar nepatirtą gyvenimo etapą. Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

 

Atsisveikinimo šventės filmuko nuoroda 


O dabar dar norime visiems palinkėti  pasidžiaugti vasariškais saulės spinduliais, nerūpestingai bėgioti pievų takeliais, statyti smėlio pilis ir džiaugtis vaikystės pasaka.

 

 

 

 

 Gerbiami tėveliai,

Vadovaujantis Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-04-27 įsakymu Nr. A-639,  nuo 2020 m. balandžio 27 d., išimtiniais atvejais, jūsų vaikui(-ams) gali būti suteikiamos priežiūros paslaugos lopšelyje-darželyje. Užpildytą prašymą su reikalingais dokumentais siųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Gerbiami tėveliai, darbuotojai ir visi mūsų rėmėjai, 

Nuoširdžiai dėkojame, kad atsiliepiate į mūsų prašymą ir iki 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio skiriate Šiaulių r. Daugėlių lopšeliui-darželiui, tuo padėdami vaikams sudaryti geresnes ugdymosi sąlygas.
Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka 15 proc. gyventojų pajamų mokestį. Iš šių penkiolikos procentų, 1,2 proc. kiekvienas dirbantysis gali nukreipti savo nuožiūra ir skirti juos pasirinktam paramos gavėjui, pvz.: paremti vaikų darželį. Primename, kad ši parama jums nieko nekainuoja. Formą galite užpildyti paspaudę nuorodą ir prisijungę prie savo VMI puslapio.

https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx?fbclid=IwAR1gAwTqmED37Enr_Nw41pcGlTFKSLSStqmbrxPLkGZzmRID9OBG6swvN1Y 

Paramos gavėjas Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190083527
Adresas Liepų al. 3, Kuršėnai LT-81116

Po ilgų diskusijų dėl naujo pavadinimo bendrai įstaigai nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. po reorganizavimo (sujungimo) Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio ir Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio "Buratinas“, lopšelio-darželio bendruomenė siūlo pavadinimą - Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis "Buragėliai" (idėja pavadinimui kilo sujungus dviejų darželių pavadinimų dalis BURA (Buratinas) + GĖLIAI (Daugėliai).

Dėl siūlomo naujo lopšelio-darželio pavadinimo nuomonę galite išreikšti rašydami el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis ir Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Buratinas“ reorganizuojami, sujungimo būdu ir 2020 m. rugpjūčio 31 d. baigia savo veiklą, kaip juridiniai asmenys, tapdami Šiaulių r. Kuršėnų lopšeliu-darželiu. Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. įstaigos tęs veiklą, kaip vienas juridinis asmuo.

Šiaulių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. kovo 31 d. sprendimas Nr. T-83 

Sujungimo sąlygų aprašas.

Parengtas preliminarus vaikų, priimamų į Šiaulių r. Daugėlių lopšelį-darželį nuo 2020 rugsėjo 1 d., sąrašas. Informacija teikiama tel. 8 41 580693; 862091272

Esant šiai sudėtingai ekstremaliai situacijai, saugodami save ir kitus, informuojame įstaiga ruošiasi vykdyti ugdymo procesą nuotoliniu būdu, todėl visos užduotys mažiesiems bus pateiktos skaitmeniniu būdu. Pedagogai, dirbdami nuotoliniu būdu, jas rengia, ir kovo 30 d. jei nebus pakeitimų, pradėsime vykdyti ugdymą nuotoliniu būdu. Nuorodas dėl užduočių galėsite rasti uždarose "Facebook" grupėse bei prisijungę prie sistemos www.musudarzelis.lt. Sieksime padaryti viską, kad mažieji būtų sėkmingai ugdomi toliau ir jų žinios nenukentėtų. Linkime likti sveikiems, saugoti save ir kitus.

Nuo kovo 24 d. įstaigoje yra paskirtos skaitmeninių technologijų administratorės, kurios pasiruošusios Jums, tėveliai, padėti kilus sunkumams dėl IKT naudojimo:
1. Vaida Klimavičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus funkcijas, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. nr. 867716582
2. Aneta Saliamonavičė, neformaliojo švietimo mokytoja, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. nr. 867409173

Įsakymas dėl rekomendacijų dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu patvirtinimo ir rekomendacijos dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu.

Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio mokymo nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu aprašas

Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio pasiruošimo organizuoti ugdymo procesą nuotoliniu būdu priemonių planas

Vaikai savo artimiausioje aplinkoje vis rečiau mato paprastas popierines knygas. Neretai vakarinę mamos ar tėčio skaitomą pasaką pakeičia mirgantys kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono ekranai. Vaikų kalboje vis dažniau atsiranda kitų šalių vartojami žodžiai, frazės. Siekiant propaguoti skaitymo kultūrą šeimose bei skiepyti vaikų meilę

...